Екскурсії

Одеса - дивовижне місто, де поєдналося в єдине ціле все найпрекрасніше. Чорне море з піщаними пляжами, теплий південний клімат, чудова архітектура, багатюща історія, море розваг і найгостинніші жителі з чудовим почуттям гумору - створюють все для незабутнього відпочинку в Одесі. Це чудове місто потрібно обов'язково побачити, почути, вдихнути і відчути на смак, тому команда готелю «Роял Стріт» із задоволенням допоможе Вам правильно організувати своє дозвілля. До вашої уваги:

  • Оглядова екскурсія «Знайомство з Одесою», тривалість екскурсії: 2,5 години.

В ході екскурсії гості познайомляться з усіма найвідомішими пам'ятками міста, дізнаються його історію та людей, які її створювали. Захоплюючий піший тур з відвідуванням елегантного театру опери і балету, Потьомкінських сходів і Дерибасівської вулиці зробить навіть самий короткостроковий візит до Одеси незабутнім.

  • Екскурсія «Таємниці підземної Одеси», тривалість екскурсії: 3 години.

Подарує гостям міста унікальну можливість відвідати катакомби - найдовші і заплутані підземні лабіринти в світі, на яких тримається все місто. Прогулятися в особливому мікрокліматі підземелля Одеси і побачити багато цікавих локацій і експозицій: підземне озеро і місця затоплень, карстові печери і колодязі, каменоломні, протиатомний бункер і «дикі» катакомби.

  • Екскурсія «Наші єврейське коріння», тривалість екскурсії: 3 години.

Саме єврейському народу Одеса зобов'язана своїм особливим колоритом. Протягом перших 150 років існування багатонаціональної Одеси, єврейське населення становило тут не менше 30 відсотків жителів. Євреї внесли вагомий внесок в створення чарівної «одеської мови», одеської кухні і багатьох одеських традицій. В ході екскурсії гості відвідають місця, пов'язані зі знаменитими єврейськими персонами і прогуляються вулицями, які зберігають в собі захоплюючі цікаві єврейські історії.

  • Екскурсія «Аккерманська фортеця», тривалість екскурсії: 6 годин (включаючи переїзд на автомобілі до м.Білгород-Дністровський).

Білгород-Дністровська фортеця або фортеця Аккерман є найбільшою фортецею країни. Це масивна споруда, що уціліла після багатьох століть і нападів, вселяє повагу і змушує здивуватися своїй величі. Відвідавши цю екскурсію, гості можуть не тільки дізнатися більше про історію країни, а й зазирнути в різні куточки фортеці і побачити старовинні предмети своїми очима. Тут є середньовічна костюмна лавка, зал знарядь тортур, різні вежі і багато іншого.

  • Екскурсія в «Центр культури вина Шабо», тривалість екскурсії 6 годин (включаючи переїзд на автомобілі до с. Шабо).

Це ексклюзивний культурний центр в Україні, який об'єднав в собі високотехнологічне підприємство, що діє, унікальний Музей вина, експозиції архітектурного і скульптурного мистецтва, старовинні винні погреби і чудові дегустаційні зали. Відвідавши цю екскурсію, гості зможуть продегустувати унікальні винні сорти і зануритися в захоплюючий світ вина і історію виноробства.

Будьте впевнені, вирушаючи на екскурсію по Одесі, Вас неодмінно чекають захоплюючі відкриття. Замовивши екскурсію в готелі «Роял стріт», Вас неодмінно буде супроводжувати професійний гід (мова підбирається за запитом гостей), чітка і пунктуальна організація, лояльна вартість і гарний настрій.