Що Вам потрібно побачити

Визначні місця

Міський сад

Це найстаріший парк в місті, розташований в самому центрі Одеси, на вулиці Дерибасівській.

Дистанция: 100 м

Дерибасівська вулиця

Дерибасівська - центральна вулиця міста Одеси, є однією з головних визначних пам'яток міста.

Дистанция: 0 м

Пам'ятник Дюку де Рішельє

Слава одного з найпривабливіших місць в Одесі заслужено належить пам'ятника Дюку де Рішельє – одному із засновників Одеси. Це перший пам'ятник Одеси, був встановлений в 1828 році.

Дистанция: 650 м

Потьомкінські сходи

Величезні та монументальна Потьомкінські сходи, які сміливо можна назвати не тільки символом Одеси, але і однією з найяскравіших пам'яток України.

Дистанция: 700 м

Морський вокзал

Набережну одеського морського вокзалу, дуже люблять як гості міста, так і місцеві жителі, тому він входить в число пам'яток міста. Тут завжди можна зустріти охочих помилуватися морською красою і подихати морським повітрям.

Дистанция: 1000 м

Оперний театр

Одеський оперний театр знаменитий перш за все своєю архітектурою, а по своєму плануванню не поступається кращим в Європі. Будівля театру свого часу вважалося одним з кращих в світі і залишається головною визначною пам'яткою міста.

Дистанция: 450 м

Пасаж

Цей пам'ятник архітектури та історії, побудований в кінці XIX. Архітектурний ансамбль «Пасажу» являє собою будинок з атріумом - заскленим простором, з двориком у вигляді наскрізної галереї.

Дистанция: 200 м

Приморський бульвар

Приморський бульвар є одним з найкрасивіших архітектурних ансамблів класицизму нашої країни! Він простягається високо над рівнем моря, на крутому березі, і прикрашає собою фасад міста.

Дистанция: 650 м

Соборна площа

Одна з головних площ Одеси, в історичному центрі міста. Має форму неправильного п'ятикутника. У центрі площі знаходиться Спасо-Преображенський кафедральний собор - найбільший православний храм Одеси.

Дистанция: 500 м

Стамбульський парк

Стамбульський парк в Одесі - сучасний мальовничий сквер площею 2,7 га з упорядкованою територією. Він відкрився зовсім недавно, але вже встиг стати популярним місцем відпочинку одеситів і туристів.

Дистанция: 700 м