Визначні місця
Що Вам потрібно побачити
100
Міський сад
Це найстаріший парк в місті, розташований в самому центрі Одеси, на вулиці Дерибасівській.
0
Дерибасівська вулиця
Дерибасівська - центральна вулиця міста Одеси, є однією з головних визначних пам'яток міста.
650
Пам'ятник Дюку де Рішельє
Слава одного з найпривабливіших місць в Одесі заслужено належить пам'ятника Дюку де Рішельє – одному із засновників Одеси. Це перший пам'ятник Одеси, був встановлений в 1828 році.
700
Потьомкінські сходи
Величезні та монументальна Потьомкінські сходи, які сміливо можна назвати не тільки символом Одеси, але і однією з найяскравіших пам'яток України.
1000
Морський вокзал
Набережну одеського морського вокзалу, дуже люблять як гості міста, так і місцеві жителі, тому він входить в число пам'яток міста. Тут завжди можна зустріти охочих помилуватися морською красою і подихати морським повітрям.
450
Оперний театр
Одеський оперний театр знаменитий перш за все своєю архітектурою, а по своєму плануванню не поступається кращим в Європі. Будівля театру свого часу вважалося одним з кращих в світі і залишається головною визначною пам'яткою міста.
200
Пасаж
Цей пам'ятник архітектури та історії, побудований в кінці XIX. Архітектурний ансамбль «Пасажу» являє собою будинок з атріумом - заскленим простором, з двориком у вигляді наскрізної галереї.
650
Приморський бульвар
Приморський бульвар є одним з найкрасивіших архітектурних ансамблів класицизму нашої країни! Він простягається високо над рівнем моря, на крутому березі, і прикрашає собою фасад міста.
500
Соборна площа
Одна з головних площ Одеси, в історичному центрі міста. Має форму неправильного п'ятикутника. У центрі площі знаходиться Спасо-Преображенський кафедральний собор - найбільший православний храм Одеси.
700
Стамбульський парк
Стамбульський парк в Одесі - сучасний мальовничий сквер площею 2,7 га з упорядкованою територією. Він відкрився зовсім недавно, але вже встиг стати популярним місцем відпочинку одеситів і туристів.